Algemene ledenvergadering

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Datum en tijd
22 jun. 2021 19:30 - 21:00
Locatie
Wijkcentrum De Schalmei

Algemene ledenvergadering

Beste leden,

Volgende maand vindt de derde ALV van dit schooljaar plaats. Tijdens deze ALV wordt het kandidaatsbestuur voorgesteld en over gestemd. 💼 In verband met de wisselende coronamaatregelen kunnen we jullie nog niet duidelijk informeren over de locatie en tijdstip.📌
Wil je als lid je stemrecht gebruiken tijdens deze avond? Zorg ervoor dat je 22 juni in je agenda blokt! 📅 Misschien online, indien mogelijk fysiek! Aanmelden is verplicht en kan via de link in bio. ✔️

Zien we jou op 22 juni?

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze partners