Actieve-ledenuitje

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Datum en tijd
17 sep. 2021 17:00 - 23:30

Actieve-ledenuitje

Actieve-ledendiner (alleen actieve leden)

Vrijdag 17 september organiseren wij een uitje voor alle actieve leden van het afgelopen jaar. In samenwerking met Café Van Buren nodigen wij onze commissieleden uit om gratis daar te komen eten!

Actieve-ledenborrel (toegankelijk voor alle leden)

Na het actieve-ledenetentje hebben we de beschikking gekregen over ons eigen BAR2! Vanaf 19.00 hebben we de ruimte tot onze beschikking en willen we alle leden graag uitnodigen om langs te komen voor een drankje.

Door corona zijn er slechts een beperkt aantal plekken beschikbaar. Alle actieve leden die aanwezig zijn bij het diner, zijn automatisch aangemeld voor de borrel. Degenen die niet bij het diner zijn (actief en regulier lid) kunnen zich aanmelden via onderstaande knop. Op is helaas echt op!

Hopelijk zien we je dan!

Liefs, het derde bestuur der sv Nexus

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze partners