Algemene Ledenvergadering

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Datum en tijd
6 dec. 2022 19:00 - 21:00
Locatie
Café van Buren

Algemene Ledenvergadering

Bij deze nodigt het Ve bestuur alle leden van harte uit voor de tweede Algemene Ledenvergadering (ALV) van het studiejaar.

Deze ALV staat in het teken van de doelstellingen van het Ve bestuur. Het programma is gevuld met het beleidsplan waarin de doelstellingen en begroting van het Ve bestuur voor 2022-2023 worden gepresenteerd. Daarnaast zal het bestuur een statutenwijziging voorstellen. Zowel het beleidsplan als de begroting worden na presentatie ter stemming gebracht. Houd voor meer info over statutenwijziging en bijbehorende procedure de website in de gaten.

Zien wij jou ook op de ALV⁉️

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze partners