Nieuws

Master Class: Love The Skin You're In!

Master Class: Love The Skin You're In!

Je kent het vast wel. Sta je weer voor de spiegel naar jezelf te kijken, en daar sluipt de onzekerheid toch weer naar binnen. Geen zorgen, dit gebeurt bij iedereen. SV Toep heeft iemand uitgenodigd die daar een hoop over weet! Namelijk Simon Dalley van de Universiteit van Groningen. Hij gaat ons in zijn masterclass hier een hoop over vertellen. Naast leuke feitjes en weetjes, komt ook de waarom vraag aan bod en ook of dit de kern is van fysieke en mentale gesteldheid. Kortom een heel interessant onderwerp voor studenten!

Tijd: 16.00 – 17.30 uur
Waar: Online via Microsoft Teams
Kosten: Gratis
Taal: Engels

Aanmelden kan via de onderstaande link:
https://www.han.nl/.../lezing-simon.../~aanmelden/index.xml

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze partners