Contact

Bestuur

De bestuursleden zijn bereikbaar via onderstaande gegevens.


Luc Wolters - Voorzitter

voorzitter@svnexus.nl 

06 37 32 28 43


Britte Groenbos - Secretaris

secretaris@svnexus.nl

06 57 34 58 94


Niels Weijde - Penningmeester

penningmeester@svnexus.nl

06 52 81 13 46


Miraç Özdemir - Vicevoorzitter

vicevoorzitter@svnexus.nl

06 40 86 82 73


Sophie Meirmans - Commissaris Intern

intern@svnexus.nl

06 25 12 62 77


Isa Londar - Commissaris Extern

extern@svnexus.nl

06 36 07 40 36

Waar kunt u ons vinden?

Het bestuur bevindt zich regelmatig in het gebouw van de Faculteit Economie en Management. Tegenover de kantine is een ruimte waar alle FEM-gerelateerde besturen zitten.


Studievereniging Nexus

Laan van Scheut 10

6525EM Nijmegen


info@svnexus.nl

KvK: 71977082


lvs_10.png

Onze partners