Contact

Bestuur

De bestuursleden zijn bereikbaar via onderstaande gegevens.


Teun Pero - Voorzitter

voorzitter@svnexus.nl 

06 40 99 12 80


Pim Groot Koerkamp - Secretaris

secretaris@svnexus.nl

06 36 34 11 50


Laura Storm - Penningmeester

penningmeester@svnexus.nl

06 31 05 01 54


Fleur Tiemessen - Vicevoorzitter

vicevoorzitter@svnexus.nl

06 51 22 00 83


Coline Rougoor - Commissaris Intern

intern@svnexus.nl

06 23 52 13 79 


Daphne Driesen - Commissaris Extern

extern@svnexus.nl

06 23 94 08 27

Waar kunt u ons vinden?

Het bestuur bevindt zich regelmatig in het gebouw van de Faculteit Economie en Management. Tegenover de kantine is een ruimte waar alle FEM-gerelateerde besturen zitten.


Studievereniging Nexus

Laan van Scheut 10

6525EM Nijmegen


info@svnexus.nl

KvK: 71977082


lvs_10.png


Uitschrijven

Ben jij lid en wil jij je uitschrijven? Klik dan op deze link!

Onze partners