Contact

Bestuur

De bestuursleden zijn bereikbaar via onderstaande gegevens.


Anne Broeren  - Voorzitter

voorzitter@svnexus.nl 

06 33 49 58 67


Luc Wolters - Secretaris

secretaris@svnexus.nl

06 37 32 28 43


Ruben Spronk - Penningmeester

penningmeester@svnexus.nl

06 20 04 92 27


Tomas Claessens - Vicevoorzitter

vicevoorzitter@svnexus.nl

06 37 37 51 72


Carlo Schotborg - Commissaris Intern

intern@svnexus.nl

06 43 12 72 01 


Niels Weijde - Commissaris Extern

extern@svnexus.nl

06 52 81 13 46

Waar kunt u ons vinden?

Het bestuur bevindt zich regelmatig in het gebouw van de Faculteit Economie en Management. Tegenover de kantine is een ruimte waar alle FEM-gerelateerde besturen zitten.


Studievereniging Nexus

Laan van Scheut 10

6525EM Nijmegen


info@svnexus.nl

KvK: 71977082


lvs_10.png

Onze partners