Nieuws

Week zonder vlees!

Week zonder vlees!

Van 8 tot 14 maart is het de landelijke 'Week Zonder Vlees'. De HAN Green Office laat deze week niet zomaar voorbijgaan en organiseert daarom verschillende activiteiten. Zo hebben ze mooie kortingen voor jullie geregeld bij verschillende horecazaken in Nijmegen. Tijdens de 'Week zonder Vlees' kun je dus nieuwe vegetarische gerechten uitproberen bij je favoriete tentje mét korting! 

Via volgende link vind je een overzicht met de meewerkende horecazaken en hun kortingen: http://bit.ly/kortingscodesWZVhan.

Wij, van de Green Office, hebben er in ieder geval al heel veel zin in. Hopelijk jij ook! Mocht je nou in de 'Week Zonder Vlees' iets lekkers gaan halen bij één van deze tentjes, vergeet ons dan vooral niet te taggen. We zijn namelijk erg benieuwd naar welke lekkere gerechten jullie allemaal gaan halen!

Hou verder onze social mediakanalen goed in de gaten om te zien wat voor acties we nog meer organiseren tijdens de 'Week Zonder Vlees'.

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze partners